O nas - gospodarstwo Leśna Zagroda

Gospodarstwo "Leśna Zagroda" znajduje się w miejscowości Czarna koło Łańcuta. Położone z dala od zgiełku ulic, dróg oraz innych gospodarstw, sprzyja wyciszeniu. Jest także ogrodzone i niedostępne dla osób postronnych.

 

Jego w całości zagospodarowany teren obejmuje 10 ha. Północno - zachodnią granicę wyznacza las, który w sezonie obfity jest w borówki, grzyby, jednak grzyby takie jak podgrzybki, kozaki, maślaki i kanie w "Leśnej Zagrodzie" można zbierać praktycznie nie ruszając się z miejsca. Jest to malownicze i niepowtarzalne miejsce , które pozwala na przyjemny wypoczynek w kontakcie z naturą.

 

Wczasowicze mają do dyspozycji 5 samodzielnych domków parterowych z werandami. Domy urządzone są funkcjonalnie a zarazem przytulnie. Ze wszystkich stron otacza je zieleń. Oprócz zakwaterowania można skorzystać z wypoczynku przy piaszczystej plaży nad stawem, boiska do gry w siatkówkę plażową, placu zabaw, zadaszonej wiaty do grillowania, paleniska na ognisko oraz dwóch altan przeznaczonych na imprezy plenerowe, okolicznościowe i integracyjne. Na terenie gospodarstwa jest miejsce do zaparkowania samochodu.

 

W okolicy znajduje się kilka szlaków pieszych, a w oddalonym o 8 km Łańcucie Zespół Pałacowy Lubomirskich i Potockich, obecnie muzeum- Zamek w Łańcucie.
 
Umilić Państwu czas mogą również spacery po lesie. Wokół panuje cisza przerywana tylko odgłosami natury, a czyste i świeże powietrze sprzyja zapomnieniu. Leśna Zagroda to miejsce gdzie warto odpocząć gdyż zastaną u nas Państwo swojską i przyjemną atmosferę. Jest to połączenie komfortowego odpoczynku z możliwością obcowania z przyrodą. To miejsce wymarzone dla osób ceniących ciszę i spokój.
 
 
Niepowtarzalny urok i klimat tego miejsca pozwoli Państwu na spędzenie niezapomnianych chwil w gronie przyjaciół i rodziny.
 
                                                                                      Serdecznie zapraszamy.